Вельмишановні колеги-освітяни, співробітники та студенти університету!

Щиросердно вітаю із подвійним святом – Днем працівників освіти та з 65-річчям нашого рідного вишу – Сумського державного університету.

На Нас покладена надзвичайно відповідальна та почесна місія – навчання й виховання нової генерації держави. Завдяки відданому служінню та високоінтелектуальній роботі колективу університету СумДУ органічно увійшов до європейського та світового освітянського простору та по праву вважається одним із найавторитетніших навчальних закладів в Україні.

Висловлюю глибоку вдячність викладачам та співробітникам за розуміння пріоритетів розвитку університету. Переконаний, студентство СумДУ завдяки своїй наполегливості та ініціативності використовуватиме весь потужний науковий потенціал вишу для здобуття знань і духовного зростання. У свою чергу, СумДУ допоможе кожному знайти свій шлях до успіху та втілення найзаповітніших мрій і найсміливіших ідей.

Із нагоди професійного свята та 65-річчя університету бажаю Вам, колеги-освітяни та співробітники університету, міцного здоров’я, невичерпної наснаги, творчого оптимізму, достатку та злагоди в родинах! Нехай у службових справах Вас підтримують однодумці, серце буде сповнене любов’ю та добром, а особисті успіхи йдуть пліч-о-пліч із професійними досягненнями.

Студентам бажаю успіхів у навчанні, впевненості у своїх силах і незгасної внутрішньої енергії, розвивати кращі традиції СумДУ та прославляти своїми досягненнями університет!

Зі святом!

               Із повагою
               ректор, проф.                                                                         А. В. Васильєв