Список дисціплін, які викладаються у 2018/2019 н.р. 

  • Технології нанесення покриттів та модифікації матеріалів
Регламент  /  Робоча програма
  • Наноматеріали і нанотехнології в медицині та техніці
Регламент  /  Робоча програма
  • Біологічні системи
Регламент  /  Робоча програма
  • Електронні процеси у наноматеріалах
Регламент  /  Робоча програма
  • Практичні методи електронної мікроскопії
Регламент  /  Робоча програма
  • Самоорганізація у наносистемах
Регламент  /  Робоча програма
  • Техніка телекомунікаційних систем зв'язку НВЧ та оптичного діапазону 
Регламент  /  Робоча програма
  • Основи сучасної спектроскопії
Регламент  /  Робоча програма
  • Сучасна наноінженерія
Регламент  / Робоча програма
МАГІСТР (Біомедична інженерія)
 
  • Біологічні системи
Регламент  /  Робоча програма 
  • Біоматеріали
Регламент  /  Робоча програма 
  • Біомеханіка
Регламент  /  Робоча програма
  • Біомедична електроніка
Регламент  /  Робоча програма
  • Біомедичні вимірювальні прилади та сенсори 
Регламент  /  Робоча програма 
  • Методи обробки біомедичних сигналів
Регламент  /  Робоча програма
  • Медична фізика. Радіологія. Радіотерапія. Захист від радіації
Регламент  /  Робоча програма
  • Програмне забезпечення для медичних приладів
Регламент  /  Робоча програма
  • Інформаційні комп'ютерні системи в медицині
Регламент  /  Робоча програма
  • Моделювання біофізичних процесів
Регламент  /  Робоча програма
  • Нейронні системи
Регламент  /  Робоча програма
  • Телемедицина
Регламент  /  Робоча програма
БАКАЛАВР
I курс
  • Вступ до спеціальності
Регламент  /  Робоча програма
II курс
  • Штучний інтелект та нейронні мережі

Регламент  /  Робоча програма

  • Електротехнічні матеріали
Регламент  /  Робоча програма
  • Матеріали і компоненти електроніки

Регламент  /  Робоча програма

  • Теорія поля

Регламент  /  Робоча програма

  • Технічна електродинаміка
Регламент  /  Робоча програма
  • Чисельні методи моделювання фізичних систем
Регламент  /  Робоча програма
III курс
  • Функціональна мікро- та наноелектроніка

Регламент  /  Робоча програма

  • Імовірнісні основи обробки даних

Регламент  /  Робоча програма

  • Методи моледювання та синтез електронних систем

Регламент  /  Робоча програма

  • Фізхімія наноструктур

Регламент  /  Робоча програма

  • Вакуумна та плазмова електроніка
Регламент  /  Робоча програма
  • Фундаментальні основи нанотехнологій
Регламент  /  Робоча програма
  • Прикладна біофізика
Регламент  /  Робоча програма
  • Основи наноелектроніки
Регламент  /  Робоча програма
IV курс
  • Електротехнічні матеріали у медицині

Регламент  /  Робоча програма

  • Методи математичної фізики

Регламент  /  Робоча програма 

  • Вакуумна та плазмова електроніка

Регламент  /  Робоча програма

  • Біомедична інформатика

Регламент  /  Робоча програма

  • Методи аналізу медико-біологічної інформації

Регламент  /  Робоча програма

  • Квантова та оптоелектроніка (7 семестр)
Регламент  / Робоча програма
  • Фізика електронних процесів
Регламент  /  Робоча програма
  • Біомедична інформатика
Регламент  /  Робоча програма
  • Квантова та оптоелектроніка (8 семестр)
Регламент  /  Робоча програма
МАГІСТР (Мікро- та наносистемна техніка)
 
  • Комп'ютерні технології в електроніці

Регламент  / Робоча програма

  • Мікропроцесорні системи та інженерний супровід обладнання

Регламент  /  Робоча програма

  • Сучасні перспективні методи обробки матеріалів

Регламент  /  Робоча програма

  • Чисельні методи та моделювання

Регламент  /  Робоча програма

  • Експериментальні методи дослідження матеріалів
Регламент  /  Робоча програма
  • Мікро- та наносенсори
Регламент  /  Робоча програма
  • Розрахунок і проектування систем формування потоків заряджених частинок
Регламент  /  Робоча програма