Представники кафедри наноелектроніки прийняли участь у заключній зустрічі з проекту BME-ENA, 21-22 квітня в Афінах, Греція

21 - 22 квітня 2017 року в Афінах, Греція, відбулася 3-тя Зустріч Генеральної Асамблеї проекту TEMPUS IV “BME ENA – Ініціатива ЕС щодо розвитку програм навчання з біомедичної інженерії у регіоні східного партнерства”.

В зустрічі прийняли участь університети-партнери:

Координатором проекту виступає Університет Патрас, Греція.

Сумський державний університет на цій зустрічі представляли проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та технічного забезпечення Любчак В.О., начальник відділу міжнародного співробітництва Кириченко К.І., завідувач кафедри наноелектроніки Погребняк О.Д., доцент кафедри наноелектроніки Ющенко О.В.

Зустріч була присвячена підведенню підсумків проекту щодо розробки та впровадження чотирьох спільних міждисциплінарних магістерських програм, створення лабораторій та  розробки навчального матеріалу з біомедичної інженерії в країнах-партнерах.

За результатами даного проекту на базі кафедри наноелектроніки СумДУ відкрито магістерську програму зі спеціальності 163 «Біомедична інженерія» та планується відкриття науково-навчальної лабораторії з новітнім медичним обладнанням у травні 2017 року.