Кафедра наноелектроніки ще раз посіла перше місце у загальноуніверситетьскому рейтингу.

Вітаємо співробітників кафедри наноелектроніки та студентів спеціальностей "Мікро- та наносистемна техніка" і "Фізична та біомедична електроніка" із ще однією перемогою у загальноуніверситетському рейтингу Сумського державного університету.

За підсумками 2016 року перше місце серед інститутів (факультетів) здобув факультет електроніки та інформаційних технологій.

Згідно загальноуніверситетьского рейтингу серед усіх кафедр університету 1 місце зайняли кафедра наноелектроніки та кафедра прикладної фізики. Кафедра наноелектроніки займає перше місце вже 5 років: у 2011 і з 2013 по 2017.

Рейтинг структурних підрозділів СумДУ започатковано у 2010 році з метою оцінки потенціалу та рівня роботи інститутів, факультетів, кафедр та стимулювання до підвищення якості роботи.